Colorino temperové barvy svítící ve tmě 6 barev
Kód: 42635PTRSouvisející produkty

Sada 10 kvalitních štětců značky Pelikan – 5 štětinových a 5 vlasových v různých velikostech. Dřevěná rukojeť s FSC certifikací, hliníkové úchyty.

Praktická sada štětců Colorino s plastovou paletou pro malování vodovkami i temperami. Ideální výbava do školy i pro domácí tvoření.

Lehká plastová paleta na míchání barev, ideální pro školní výtvarnou výchovu. Snadno se čistí, vhodná pro děti.

Lehká plastová paleta Herlitz na temperové barvy. Má 10 oddělených mističek pro míchání barev – ideální pomůcka do výtvarné výchovy.

Plastový kelímek na vodu v modré barvě s praktickým víčkem a okrajem pro štětce. Stabilní a vhodný pro školní výtvarku.

Modrý skládací kelímek Faber-Castell Clic&Go na vodu s praktickým okrajem pro odkládání štětce. Složíte ho do batohu i penálu. Ideální pro školní malování.

Skládací kelímek na vodu Faber-Castell v tyrkysové barvě s praktickým okrajem na odkládání štětce. Skvělý pomocník pro malé i velké umělce.

Sada 6 malířských štětců Foska – čtyři kulaté (č. 2, 4, 6, 10) a dva ploché (č. 8, 12), s nebarvenou přírodní rukojetí.

Praktický plastový kelímek na vodu s víčkem a speciálním zámkem proti vylití. Ideální pro malování ve škole i doma.

Praktický skládací kelímek na vodu s motivem jednorožce. Protiskluzové dno, speciální okraj pro odkládání štětců. Skvělý doplněk pro malé umělce.
Detailní popis produktu
Temperové barvy Colorino svítící ve tmě. 6 barev / 20ml. Provedení: 6 barev / 20ml
Doplňkové parametry
Kategorie: | Temperové barvy, tempery |
---|---|
EAN: | 5907690842635 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.